Hakkımızda

Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

TRESMO Gayrimenkul, 03.01.2006 tarihinde Kocaeli/Türkiye’de Ünal BİLGİN tarafından kurulmuştur. Adını Turkish Real Estate Sales &Marketing Organization (Türkiye Gayrimenkul Satış Ve Pazarlama Organizasyonu) dan almaktadır. Tresmo Gayrimenkul kurulduğu günden günümüze kadar “Maksimum Hizmet, Maksimum Memnuniyet” ilkesi ile yola çıkmıştır. Bu önemli ilke doğru işleri, doğru sebeplerle ve doğru metotlarla yapmak konusunda yüksek etik standartlarını korumasını sağlamıştır.
Bu düsturlar ile Kocaeli’nden başlayarak vermiş olduğu hizmetler ile önce Kocaeli halkının güvenini kazanmış ardından bu güven ile birlikte, ilk gün koyulan hedef olan Türkiye genelinde Franchising modeli ile 01.01.2016 tarihinde büyüme kararı almıştır.
01.11.2017 başlangıç tarihinden bugüne Kocaeli’nde 8, İstanbul’da 1, Bursa’da 1 olmak üzere toplam, 10 Franchising Ofisi bulunmaktadır. TRESMO Gayrimenkul eğitime önem veren yenilikçi, değişimci ve teknolojiyi yakından takip eden ve bu anlamda kendini her geçen gün yenileyen bir alt yapıya sahiptir. Bu doğrultuda kurmuş olduğu TRESMO Akademi iş destek ve eğitim modeli ile büyüyen ofislere ve Gayrimenkul Danışmanlarına online olarak daha hızlı ve daha profesyonel eğitim vermektedir.


Maksimum Hizmet, Maksimum Memnuniyet ile Kendi Markanla Büyü TÜRKİYE...

Misyonumuz;
Herbir satış & kiralama işlemi sonunda maksimum memnuniyetli müşteriler yaratmak. Vizyonumuz; Maksimum hizmet maksimum memnuniyet ilkesi ile profesyonel çalışan ofisler ve ekipler kurarak halkımıza hizmet vermek.

Kalite Politikamız:
TEMEL AMACIMIZ; Sektöründe öncü olan şirketimizi çağın yenilikleri ile güçlendirip, Kaliteli, güvenilir ve kalıcı çözümlerimiz ile mutlu müşteriler yaratmaktır.

  • Şirketimizin benimsediği yonetim sistemleri çerçevesinde ; ulusal ve uluslar arası yasalara, standlara uyumlu çalışmak
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek
  • Eğitimli, bilinçli ve profesyönel personel ile çalışmak
  • Kalite Yönetim Sistemi’ ne tüm personelin katılımını sağlamak
  •  Kalite Yönetim Sistemi’ nin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, şirketimizin kalite politikası olarak benimsenmiştir.
HEDEFLERİMİZ: TRESMO Gayrimenkul olarak ilk hedefimiz; 2026 yılına kadar Türkiye genelinde Franchising modeli ile Minimum 100 Ofis ve 500 Gayrimenkul profesyonelinin çalıştığı bir Marka olmak, Ardından Tüm Dünya’ya Markamızı ve Franchising modelimizi satmaktır.

Uzman ekibimizle
profesyonel hizmet verdiğimiz

Doğrudur

Hizmetlerimizden yararlanmak için

İletişim Formumuzu Doldurun

%100 Kazandırıyoruz
Aramıza katılın

Kazanç fırsatlarını kaçırmayın!

Sermayesi %100 yerli olan TRESMO Franchise Ofisleri %100 KAZANIR.


Gelişmiş Franchise sistemimizle bir TRESMO Ofisi olabilir ya da ofislerimizden birinde kendi işinizin patronu olarak, danışmanlık yapabilirsiniz.


Uzman ekibimizle
profesyonel hizmet verdiğimiz

Doğrudur

Hizmetlerimizden yararlanmak için

İletişim Formumuzu Doldurun